program vystoupení

09.09.2017

Hrdlív, Hospůdka na hřišti - posvícenská zábava, open air, 19:30 - 00:30

 

26.08.2017

Chýňava, objekt bývalých kasáren - Memoriál Petra Žáčka-hasičská soutěž, open air, 18:00.

 

22.07.2017

Středokluky - svatba, soukromá akce, 19:00 - 24:00.

 

07.07.2017

Libušín, fotbalové hřiště - Taneční zábava, 20:30 - 01:30.

 

01.07.2017

Žižice, hřiště - Memoriál Miroslava Maxi, open air, 19:00 - 01:00

 

24.06.2017

Cvrčovice, Areál místní Sokolovny - "Letní slavnost obce", 19:30 - 01:30.

 

27.05.2017

Chýňava, areál bývalých kasáren - Hasičská veselice, open air, 15:00.

 

30.04.2017

Doksy, u rybníka - Čarodějnice, 19:00 - ?

 

16.04.2017

Všetaty ( u Rakovníka ) - Velikonoční zábava, 20:00 - 02:00.

 

14.04.2017

Třtice - Maškarní zábava, 20:00-02:00

 

25.03.2017

Kladno, Pivní pomoc - taneční zábava, 20:00 - 24:00.

 

18.03.2017

Velká Dobrá, Kulturní dům - Maškarní ples, 20:00 - 02:00.

 

11.03.2017

Horní Bezděkov, Místo Letohrádek Vendula - Masopustní zábava, 20:00 - 02:00.

 

04.03.2017

Lány, Sokolovna - Maškarní bál v papučích, 20:00 - 02:00.

 

18.02.2017

Dělnický dům Pchery - Sportovní ples, 20:00 - 02:00.

 

04.02.2017

Přílepy u Rakovníka - Hasičský ples, 20:00 - 02:00.

 

21.01.2017

Bratronice, Kulturní dům - Školní "Duhový" ples, 20:00 - 02:00.

 

03.12.2016

Unhošť, Sokolovna - Florbalistická zábava, 20:00 - 02:00.

 

26.11.2016

Šípy (u Rakovníka) pohostinství - Myslivecká zábava-poslední leč, 20.00 - 2.00 hod

 

19.11.2016

Skřivaň ( u Rakovníka ) - Poslední leč, 18:00 - 24:00.

 

12.11.2016

Kladno, Restaurace Pivní Pomoc - taneční zábava, 20:00 - 24:00.

 

05.11.2016

Malé Kyšice, Penzion Lika - Posvícenská zábava, 20:00 - 02:00.

 

15.10.2016

Běleč, Kulturní dům - Posvícenská zábava, 20:00 - 02:00.

 

08.10.2016

Chýňava, Pohostinství U Lepičů - Posvícenská zábava, 20:00 - 02:00.

 

01.10.2016

Všetaty (u Rakovníka) - posvícenská zábava, 20:00 - 02:00 hod

 

10.09.2016

Tuřany - Taneční discozábava, 20:00 - 02:00.

 

09.09.2016

Kamenné Žehrovice - oslava narozenin, soukromá akce, 18:00 hod

 

03.09.2016

Praha, Pub - oslava narozenin, soukromá akce, 19:00.

 

02.09.2016

Zlonice-Břešťany - Taneční zábava, 20:00 - 02:00.

 

27.08.2016

Chýňava, objekt bývalých kasáren - Memoriál Petra Žáčka-hasičská soutěž, open air, 17:00.

 

20.08.2016

Nučnice - taneční zábava, open air, 19:00 - 03:00.

 

13.08.2016

Konětopy - Pouťová zábava, 20:00 - 02:00.

 

06.08.2016

Uhrovic mlýn (Šípy - Milíčov) - Svatba, soukromá akce, 18:00.

 

23.07.2016

Hřebečníky - svatba, soukromá akce, 18:00 - 24:00.

 

02.07.2016

Zlonice-Břešťany - Taneční zábava, 20:00 - 02:00

 

25.06.2016

Všetaty, okr. Rakovník - taneční zábava, open air, 21:00 - 03:00.

 

11.06.2016

Družec, Hřiště - Sportovní zábava, 19:00 - 24:00.

 

10.06.2016

Běleč - oslava narozenin, soukromá akce, 18:00.

 

21.05.2016

Čečelice - Májová zábava, 20:00 - 03:00.

 

30.04.2016

Dolany, Hřiště - Čarodějnice, 18:00 - 24:00.

 

23.04.2016

Kulturní dům Běleč - Jaroslavsko-Jiříkovská zábava 20:00 - 02:00

 

16.04.2016

Kladno, restaurace Pivní pomoc - taneční zábava, 20:00 - 24:00

 

02.04.2016

Velká Dobrá, Kulturák - Maškarní ples,20:00 - 02:00.

 

26.03.2016

Bratronice, Kulturní dům - Velikonoční zábava, 20:00 - 02:00.

 

19.03.2016

Unhošť, Sokolovna - Společenský ples Pochodeň Unhošť, 19:30 - 02:00.

 

12.03.2016

Třebichovice - Jarní obecní ples, 20:00 - 02:00.

 

05.03.2016

Lány, Sokolovna - Maškarní bál v papučích, 20:00 - 02:00.

 

27.02.2016

Dolany - Taneční zábava, 20:00-01:00.

 

20.02.2016

Pchery, v Dělnickém domě - Sportovní ples SK Pchery, 20:00.

 

13.02.2016

Roztoky u Prahy, Sokolovna - Skautský ples, 19:00 - 02:00.

 

30.01.2016

Penzion Lika - Oslava narozenin 18:00.

 

23.01.2016

Bratronice - Školní ples, 20:00 - 03:00.

 

16.01.2016

Červený Újezd, Sokolovna - Myslivecký ples, 20:00.

 

05.12.2015

Želenice, Obecní hospoda - Mikulášská zábava. 20:00 - 01:00.

 

28.11.2015

Tlustice, Restaurace u Vlčků - Doskočná 2015, 20:00 - 02:00.

 

21.11.2015

Dolany - Taneční zábava, 20:00-24:00.

 

24.10.2015

Braškov, restaurace U Chalupů - Posvícenská zábava, 20:00.

 

17.10.2015

Běleč, Kulturní dům - Havelská posvícenská zábava, 20:00.

 

11.10.2015

Zámek Hostačov - svatba, soukromá akce 18:00.

 

19.09.2015

Poběžovice, Hotel Hubertus - svatba, soukromá akce, 16:00.

 

05.09.2015

La Park - oslava narozenin

 

29.08.2015

Chýňava, objekt bývalých kasáren - Memoriál Petra Žáčka-hasičská soutěž, open air, 17:00.

 

15.08.2015

Svárov, Kulturní dům - svatba, soukromá akce, 19:00.

 

25.07.2015

Bílenec - taneční zábava, open air.

 

05.07.2015

Svermov - oslava narozenin

 

04.07.2015

Vletice - svatba, soukromá akce 18:00.

 

27.06.2015

Třebichovice, Případov - Motosraz, 19:00.

 

20.06.2015

Hrlív, fotbalové hřiště - taneční zábava, open air, 20:00.

 

06.06.2015

Družec, Hřiště - Dětský den, open air 14:00.

 

05.06.2015

Družec - svatba, soukromá akce, open air.

 

16.05.2015

Velké Přítočno - Májová veselice, 20:00.

 

02.05.2015

Lhota ( u Staré Boleslavi ) - Májová veselice, 20:00.

 

30.04.2015

Doksy, Přírodní divadlo - Čarodějnice, 19:00.

 

25.04.2015

Žilina, Sokolovna - oslava narozenin, soukromá akce.

 

17.04.2015

Kladno, U Petříků - taneční zábava, 18:00.

 

05.04.2015

Kladno, Na Garážích - firemní oslava, 19:00.

 

28.03.2015

Pletený Újezd, Sokolovna - Obecní ples, 20:00.

 

27.03.2015

Slaný, Zimní stadion - taneční zábava, 20:00.

 

21.03.2015

Čečelice - Josefovská zábava, 20:00.

 

14.03.2015

Podlešín - Josefovská zábava, 20:00.

 

28.02.2015

Lhota (u Staré Boleslavi) - Maškarní ples, 20:00.

 

21.02.2015

Pchery, Dělnický dům - ples SK Pchery, 20:00.

 

14.02.2015

Kamenné Žehrovice, U Kubatů - Společenský ples, 20:00.

 

30.01.2015

Kladno, Pivnice U Staré pošty - taneční zábava, 20:00.

 

24.01.2015

Třebichovice, Restaurace Případov - Společenský ples, 20:00.

 

16.01.2015

Dřetovice, Kulturní dům - Společenský ples, 20:00.

 

10.01.2015

Čečelice - Myslivecký ples, 20:00.

 

19.12.2014

Praha, Paspův sál - firemní večírek Toyoty Tsusho Europe, 19.00,

 

12.12.2014

Beroun, Restarace Na Náhonu - taneční zábava, 20:00.

 

06.12.2014

Lhota ( u Staré Boleslavi ) - Mikulášská zábava, 20:00.

 

29.11.2014

Tlustice, Restaurace U Vlčků - Dockočná 2014, 2014.

 

21.11.2014

Dřetovice, Kulturní dům - taneční zábava, 20:00.

 

15.11.2014

Kladno - Rockový ples, 20:00.

 

25.10.2014

Braškov - taneční zábava, 20:00.

 

18.10.2014

Běleč - Posvícenská zábava, 20:00.

 

17.10.2014

Velká Dobrá, Kulturní dům - Posvícenská zábava, 20:00.

 

26.09.2014

Kladno, Sportovní pivnice u Pošty - taneční zábava, 20:00.

 

20.09.2014

Ondříkovice, Statek Ondříkovice - svatba, soukromá akce, 18:00:

 

30.08.2014

Chýňava, objekt bývalých kasáren - Memoriál Petra Žáčka-hasičská soutěž, open air, 17:00.

 

29.08.2014

Kostelec nad Černými lesy - svatba, soukromá akce 18:00.

 

23.08.2014

Horní Bezděkov, hřiště - Letní zábava, open air, 20:00.

 

16.08.2014

Čečelice - taneční zábava, 20:00.

 

09.08.2014

Konětopy - Zábava sportovců, 20:00.

 

08.08.2014

Kamenné Žehrovice, Restaurace U Kubátů - svatba, soukromá akce, 17:00.

 

11.07.2014

Hotel LaPark - svatba, soukromá akce.

 

28.06.2014

Třebichovice, Případov - Motosraz, open air, 19:00.

 

21.06.2014

Hotel Moninec - svatba, soukromá akce.

 

07.06.2014

Lovosice, Hotelu LEV - svatba, soukromá akce 16:00.

 

06.06.2014

Žilina, Sokolovna - svatba, soukromá akce

 

30.05.2014

Kladno, Sportovní pivnice u Pošty - Taneční zábava, 20:00.

 

03.05.2014

Lhota (u Brandýsa nad Labem) - Májová veselice, 20:00.

 

30.04.2014

Doksy, Přírodní divadlo - Pálení Čarodějnic, 19:00.

 

26.04.2014

Doksy, Autonoma - oslava narozenin, soukromá akce, 17:00.

 

20.04.2014

Všetaty okr. Rakovník, restaurace U krbu - Velikonoční zábava, 20:00.

 

22.03.2014

Třebichovice, restaurace Případov - Jarní ples, 20:00.

 

21.03.2014

Kladno, Sportovní pivnice u Pošty - Taneční zábava, 20:00.

 

17.03.2014

Steak House, Kladno - Oslava narozenin, soukromá akce, 18:00.

 

15.03.2014

Restaurace U Splavu,Lhota - Josefovská zábava, 20:00.

 

14.03.2014

Čečelice, Sokolovna - Taneční zábava, 20:00.

 

08.03.2014

Kamenné Žehrovice, Dělnický dům - taneční zábava k MDŽ, 20:00.

 

22.02.2014

Pchery, Dělnický dům - ples SK Pchery, 20:00.

 

15.02.2014

Lhota (u Staré Boleslavi) - Maškarní ples, 20:00.

 

08.02.2014

Žilina, Sokolovna - Sokolský ples, 20:00.

 

25.01.2014

Chýňava, Kulturní dům - hudba k schůzi, 18:00.

 

13.12.2013

Kamenné Žehrovice, Dělnický dům - Firemní večírek, soukromá akce, 18:00.

 

07.12.2013

Braškov - Valdek, restaurace Pod Hvězdičkami - Mikulášská zábava, 20:00.

 

30.11.2013

Tlustice, Restaurace U Vlčků - doskočná, soukromá akce, 20:00.

 

16.11.2013

Malé Kyšice, Penzion Lika - oslava narozenin, soukromá akce, 17:00.

 

19.10.2013

Družec, restaurace U Neustupů - Posvícenská zábava, 20:00.

 

12.10.2013

Kladno, Pivní pomoc - Taneční zábava, 20:00.

 

09.10.2013

Městské kulturní středisko v Novém Strašecí - 5 ročník benefičního koncertu Děti dětem, 17:00.

 

28.09.2013

Sokolovna TJ SOKOL Bratronice - Posvícenská zábava, 20:00.

 

14.09.2013

Žilina - oslava narozenin, soukromá akce, open air, 20:00.

 

31.08.2013

Chýňava, objekt bývalých kasáren - Memoriál Petra Žáčka-hasičská soutěž, open air, 17:00.

 

30.08.2013

Chrustenice, Na hřišti - Taneční zábava, open air, 19:00.

 

24.08.2013

Horní Bezděkov, hřiště - Letní zábava, open air, 20:00.

 

10.08.2013

Konětopy - Zábava sportovců, 20:00.

 

27.07.2013

Bílenec - Sokolské šibřinky, open air, 20:00.

 

13.07.2013

Kunratice, U Rytíře Jakuba - svatba, soukromá akce, 18:30.

 

06.07.2013

Běleč, hřiště - 70 let založení TJ SK Běleč, open air, 20:00.

 

29.06.2013

Kladno, Dubí - 100 let SK Dubí, open air, 20:00.

 

22.06.2013

Třebichovice - Motosraz, open air, 19:00.

 

15.06.2013

Malé Kyšice, restaurace "U Kozla" - svatba, soukromá akce, 17:00.

 

08.06.2013

Malé Kyšice, penzion Lika - svatba, soukromá akce 17:00.

 

01.06.2013

Vletice - svatba, soukromá akce 16:00.

 

31.05.2013

Čakovičky, Penzion Švejk - svatba, soukromá akce, 19:00.

 

25.05.2013

Družec, Bonader - soukromá akce.

 

11.05.2013

Srbeč,sídlo DOBROMYSLU - benefiční koncert.

 

04.05.2013

Lhota u Staré Boleslavi - Hasičská zábava, 20:00.

 

13.04.2013

Kladno, Pivní Pomoc - taneční zábava, 20:00.

 

23.02.2013

Pchery, Dělnický dům - ples SK Pchery, 20:00.

 

16.02.2013

Kralupy n. Vlt., hotel Sport - Ples FK Kralupy 1901, 20:00

 

09.02.2013

Žilina, Sokolovna - Sokolský ples, 20:00.

 

02.02.2013

Horní Bezděkov, Letohrádek Vendula - Masopustní zábava, 20:00.

 

26.01.2013

Bratronice, Kulturní dům - Školní Ples, 20:00.

 

13.01.2013

Dvůr Králové nad Labem - svatba, soukromá akce 13:00.

 

15.12.2012

Kladno, restaurace Pivní Pomoc - Předvánoční zábava, 20:00.

 

08.12.2012

Unhošť, Sokolovna - Florbalová sportovní zábava, 20:00.

 

01.12.2012

Braškov-Valdek, restaurace Pod Hvězdičkami - Mikulášská zábava, 20:00.

 

24.11.2012

Tlustice, Restaurace U Vlčků - doskočná, soukromá akce, 20:00.

 

27.10.2012

Valdek, restaurace Pod Hvězdičkami - Posvícenská zábava 20:00.

 

13.10.2012

Horní Bezděkov, Letohrádek Vendula - Hubertova Jízda, open air 20:00.

 

29.09.2012

Malé Kyšice, Penzion Lika - svatba, soukromá akce, 17:00.

 

22.09.2012

Velké Přílepy, Na Statku - Podzimní slavnosti, 18:00.

 

15.09.2012

Horní Bezděkov, Vila Botanica - oslava narozenin, soukromá akce 21:00.

 

25.08.2012

Kladno, "U Selátka" - svatba, soukromá akce 15:00.

 

24.08.2012

Srby, Hotel Astra - svatba soukromá akce,16:00.

 

04.08.2012

Kladno,hotel LaPark - svatba, soukromá akce, 16:00.

 

28.07.2012

Bílenec - Bílenecký korbel, open air, 19:00.

 

21.07.2012

areál Letiště Tlustice - svatba, soukromá akce, open air, 16:00.

 

14.07.2012

Žilina, Sokolovna - svatba, soukromá akce 16:00.

 

04.07.2012

Hotel Astra, Srby - svatba, soukromá akce.

 

30.06.2012

Žižice, hřiště - Memoriál Miroslava Maxi, open air, 20:00

 

26.05.2012

Libovice - Májová zábava, 21:00.

 

12.05.2012

Valdek, restaurace Pod Hvězdičkami - Májová zábava, 20:00.

 

30.04.2012

Lhota - Pálení čarodějnic, 18:00.

 

14.04.2012

Malé Kyšice, retaurace Lika - oslava narozenin, soukromá akce 16:00.

 

24.03.2012

Kladno, Kulturní Dům - Maturitní ples SOŠ Edvarda Beneše, 19:00.

 

17.03.2012

Červený Újezd, Sokolovna - Sportovní ples. 20:00.

 

10.03.2012

Malé Kyšice, restaurace Lika - Maškarní ples, 20:00.

 

25.02.2012

Pchery, Dělnický dům - ples k výročí 100 let SK Pchery 20:00

 

18.02.2012

Slaný, Hotel Hejtmanský dvůr - ples Hotelu Hejtmanský dvůr, 20:00.

 

04.02.2012

Žilina, Sokolovna - Sokolský ples, 20:00.

 

28.01.2012

Bratronice, Sokolovna - Školní maškarní bál, 20:00.

 

10.12.2011

Valdek, restaurace Pod Hvězdičkama - Mikulášská zábava, 15:00 - 20:00.

 

03.12.2011

Malé Kyšice, restaurace "Lika" - Mikulášská zábava 20:00

 

26.11.2011

Tlustice, restaurace U Vlčků - Doskočná Aeroklubu Hořovice 20:00

 

18.11.2011

Podlešín, Lidový dům - taneční zábava, 20:00.

 

05.11.2011

Dřetovice, Velký sál Kulturního domu - Posvícenská zábava,20:00

 

12.11.2011

Žižice, restaurace - Posvícenská zábava, 20:00

 

22.10.2011

Valdek, restaurace Pod Hvězdičkama - zábava fotbalistů SK Braškov, 20:00.

 

15.10.2011

Družec, restarace "U Neustupů" - Posvícenská zábava, 20:00.

 

24.09.2011

Stochov, restaurace Centrál - Posvícenská zábava, 20:00.

 

27.08.2011

Dolany u Kralup nad Vltavou, areál TJ Sokol Dolany - Posvícenská zábava, open air, 20:00

 

26.08.2011

svatba - soukromá akce

 

02.07.2011

Žižice, fotbalové hřiště - taneční zábava. open air 20:00

 

05.06.2011

Unhošť, náměstí - cyklistický závod Karlovy Vary - Unhošť, open air 10:00

 

04.06.2011

Kamenné Žehrovice - oslava narozenin, soukromá akce

 

03.06.2011

Pletený Újezd - firemní akce 19:00

 

14.05.2011

Ruda, Hřiště - festival s výtěžkem pro děti ze Srbče, open air 17:00.

 

26.03.2011

Podlešín, Lidový Dům - Josefovská zábava 20:00

 

19.03.2011

Dolany u Kralup nad Vltavou, restaurace Turkestan - taneční zábava "Bakus" 20:00.

 

12.03.2011

Družec, U Neustupů - Taneční zábava 20:00.

 

11.03.2011

Kladno, Dům Oddechu - Taneční čaje 19:00

 

05.03.2011

Braškov, restaurace "Pod Hvězdičkami" - Maškarní Candrbál 15:00 a 20:00

 

26.02.2011

Pchery, Dělnický dům - ples SK Pchery 20:00.

 

19.02.2011

Běleč, Kulturní dům - Sportovní ples 20:00.

 

28.01.2011

Kladno, Dům oddechu - Taneční čaje 19:00

 

21.01.2011

Doksy, U Brejníků - oslava narozenin, soukromá akce 17:00

 

14.01.2011

Hýskov - Oslava narozenin, soukromá akce 18:00

 

23.12.2010

Kladno, U Páva - firemní večírek, soukromá akce 18:00

 

20.12.2010

Řisuty - Firemní večírek 13:00.

 

04.12.2010

Valdek, Pod Hvězdičkami - Mikulášslá zábava 15:00 a 20:00

 

19.11.2010

Kladno, Dům Oddechu - Taneční čaje 19:00.

 

13.11.2010

Podlešín - Taneční veselice, 20:00.

 

30.10.2010

Švermov-Hnidousy / Na hřišti - Fotbalová zábava, 20:00.

 

23.10.2010

Valdek Pod Hvězdičkami - Posvícenská veselice 20:00.

 

28.9.2010

Unhošť, před MěÚ - 2. Unhošťské slavnosti 10:00.

 

18.9.2010

Družec, restaurace "U Neustupů" - 10 let kapely Paradoksy, 19:00

 

21.8.2010

Hobšovice - Posvícenská veselice 20:00.

 

13.8.2010

Doksy, Kavárna "U Šefčíků" - oslava narozenin, soukromá akce 18:00.

 

31.7.2010

Kamenné Žehrovice - oslava narozenin, soukromá akce 17:00.

 

24.7.2010

Bílenec - Taneční veselice.

 

12.6.2010

Kladno, Na Garážích - oslava narozenin, soukromá akce 16:00.

 

5.6.2010

Doksy, Kavárna U Ševčíků - oslava narozenin, soukromá akce 19:00.

 

29.5.2010

Praha, Chodov - oslava narozenin, soukromá akce 16:00.

 

1.5.2010

Kralupy nad Vltavou, Dům kultury - soukromá akce 20:00.

 

20.3.2010

Dolany u Kralup nad Vltavou,restaurace Turkestan - taneční zábava "Bakus" 20:00.

 

19.3.2010

Podlešín - Josefovská zábava 20:00.

 

13.3.2010

Malé Kyšice, Lika - Taneční zábava 20:00.

 

6.3.2010

Svárov - Svárovský ples 20:00.

 

27.2.2010

Braškov - Karneval 15:00-17:00 děti 20:00 - 01:00 dospělí.

 

20.2.2010

Pchery, Dělnický dům - ples SK Pchery 20:00.

 

6.2.2010

Malé Kyšice, Lika - oslava narozenin, soukromá akce 16:00.

 

5.2.2010

Žebrák - Maturitní ples 19:00.

 

30.1.2010

Doksy, Kavárna "U Šefčíků" - oslava narozenin, soukromá akce 18:00.

 

23.1.2010

Unhošť, Sokolovna - Sportovní bál 20:00.

 

16.1.2010

Unhošť, Sokolovna - ples Červeného kříže 20:00.

 

18.12.2009

Roztoky u Prahy, restaurace Čertův potok - Firemní večírek 16:00.

 

5.12.2009

Valdek Pod Hvězdičkami - Mikulášská zábava 20:00.

 

4.12.2009

Manima - vánoční party, 19:00

 

28.11.2009

Unhošť, Sokolovna - Veselice ODS.

 

14.11.2009

Podlešín - Taneční veselice, 20:00.

 

24.10.2009

Valdek Pod Hvězdičkami - Posvícenská veselice 20:00.

 

17.10.2009

Dědkův Mlýn - Loučení s létem 20:00.

 

2.10.2009

Lika - Svatba 19:00.

 

29.8.2009

Odolena voda / svatba.

 

22.8.2009

Doksy - oslava narozenin.

 

7.8.2009

Velké Přílepy / Restaurace Špejchar - svatba.

 

25.7.2009

Bílenec - Taneční veselice.

 

20.6.2009

Kladno / Loreta - svatba.

 

6.6.2009

Kladno / svatba.

 

23.5.2009

Ledce - Májová veselice.

 

8.5.2009

Unhošť / Dědkův mlýn - Pižamový bál.

 

2.5.2009

Hradečno - Májová veselice.

 

28.3.2009

Srby / hotel Astra - Taneční zábava.

 

27.3.2009

Družec - Učitelská zábava.

 

21.3.2009

Podlešín - Josefovská zábava.

 

20.3.2009

Kladno / Na Základně - Taneční zábava.

 

14.3.2009

Červený Újezd, Sokolovna - ples.

 

28.2.2009

Unhošť / Na hřišti - Fotbalová zábava.

 

27.2.2009

Kladno / Na Základně - oslava otevření nové restaurace.

 

14.2.2009

Kladno, Dřevák - oslava narozenin + taneční zábava.

 

7.2.2009

Slaný / Grand hotel - Maturitní ples.

 

30.1.2009

Žatec - Maturitní ples.

 

24.1.2009

Unhošť, Sokolovna - ples Červeného kříže.

 

23.1.2009

Kladno, Dům Oddechu - Maturitní ples.

 

17.1.2009

Svárov - Svárovský ples.

 

6.12.2008

Kavárna Kačák - Mikulášská zábava.

 

4.12.2008

Kladno, Manima - Firemní večírek.

 

29.11.2008

Unhošť, Sokolovna - ples ODS.

 

22.11.2008

Běleč - zábava.

 

15.11.2008

Družec, U Neustupů - ples SK Družec.

 

28.10.2008

Unhošť, náměstí - oslava 28. října.

 

25.10.2008

Dědkův mlýn - klobouková show.

 

4.10.2008

Kavárna Kačák - taneční zábava.

 

27.9.2008

Petrohrad - taneční zábava.